| Ovidiu_Cristian_Grecu_1990 a întrebat:

Buna,TPU...vreau sa imi spuneti parerea voastra sa imi iau o tableta sau nu si ce marca de tableta sa imi iau daca pot?
Va rog chiar am nevoie de raspun...dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| comyboy a răspuns:

Eu iti sugerez sa-ti iei o tableta Allview sunt niste tablete mici dar bune sper ca te-am ajutat.

| Ovidiu_Cristian_Grecu_1990 explică (pentru comyboy):

Multumesc, crezi ca aceata tableta este buna?
http://www.emag.ro/......DG5YJBBBM/
un raspuns sincer, te rog!

2 răspunsuri:
| Tudorache26 a răspuns:

Buna. Pentru inceput, ce varsta ai? Ai nevoie de tableta la ceva anume sau doar la jocuri? Daca ai un buget redus iti recomand o tableta e-boda sau un Allview de pe eMAG. Daca vrei una buna ia-ti un Samsung galaxy tab sau un ipad air. Succes!