| Rafael_Gaby_1996 a întrebat:

vreau sa-mi iau un iphone 6 sau un Samsung galaxy s6... am fost astazi la Cosmote, la Orange, si am vrut sa-mi fac abunament cu 42 de euro pe luna si cica sa mai dau 18 milioane bai frate pai unde ajung..., infine pot lua din alta parte sa platesc in rate ca n-am sa dau toti banii dar pot sa platesc in rate si daca da unde? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

De la orice magazin

http://www.altex.ro/......32gb-black

Undeva in dreapta, scrie ca poti cumpara si in rate ("de la 88 lei pe luna")

| Rafael_Gaby_1996 explică (pentru LePotato):

Platesc ceva in avans?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoane de fite :p, ai putea de pe EMAG, sau mai bine de la mana a doua, gasesti telefoane de abia desigilate si merita sa salvezi un milion, doua, trei, depinde cu cat il da.