| Emanuel_Mircea_1999 a întrebat:

Bună tuturor! Am nevoie de voi.Am un Samsung Galaxy J7 2017(capsat după cum mulți stiți ) Aseara am avut baterie 3% iar pana dimineața sa incărcat doar 24% pana la ora 10:00, de la ora 10:00 pana la ora 13:00 doar 33%.
De la 13 la 14 tot 33%, mai rău ii ca scade bateria in timpul incărcării! Acest "fenomen" s-a intamplat dintr-o dată! De ce? Ajuta-ti-ma va rog mult!
Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua motive :

Incarcator defect

Mufa incarcare defecta

| VSC10 a răspuns:

Fix acel fenomen il am eu cu Galaxy A3 2017 si azi am descoperit ca de vina e incarcatorul. Comanda altul. Asta fac si eu acum. laughing)