| MariaFloRina877 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie urgenta de raspuns ...acum cateva zile mi-am facut ceva poze de pe un telefon Nokia 200, dar cand sa mi le incarc pe facebook imi apare ca nu e bun formatu ....trebuie jpg si nu mai stiu cum, formatul e nrw. La fel cand sa le trimit pe alt telefon sau sa le deschid in pc, nu mi le poate deschide. ce pot face? ( Am incercat si sa redenumesc pozele, la sfarsit sa pun jpg, dar pe urma chiar ca nu mi le mai deschide )

Răspuns Câştigător
| 0Andrew0 a răspuns:

Converteste pozele cu jpg cu acest site http://image.online-convert.com/convert-to-jpg.Selectezi poza si apoi apesi convert file. Daca nu merge atunci trimiti prin bluetooth pozele pe alt telefon si se vor face jpg.

4 răspunsuri:
| MariaFloRina877 explică (pentru sNex96):

Care trebuie sa le descarc ..sunt doua programe acolo.

| MariaFloRina877 explică (pentru sNex96):

Si care ar trebui sa il descarc?