| PatrasEcaterina a întrebat:

Bună tuturor. am o problemă cu Facebook-ul!
Postez ceva pe feed-ul meu, iar postările nu sunt arătate prietenilor mei, ei pot vedea postate doar după ce intra pe profilul meu! Cum pot soluționa problema, ca tot ce postez să fie văzut fără a accesa profilul meu!?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depnde numai de prietenii tai!
Daca prietenii nu te tin pe tine in lista lor de favoriti, nu au cum sa-ti vada postarile din fee-dul tau, ca nu-i intereseaza persoana ta.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa le spui acelor prieteni sa te pună la favorite.
Posibil sa nu te mai urmărească.
Uite, fă un experiment.
Roaga-i sa te adauge la favorite și după vezi daca mai exista aceasta problema.
Totuși, îți recomand să te uiți de pe contul vreunui părinte pe feed, iar daca postarea apare, înseamnă că nu la tine e problema, ci la ei.
Bafta!

| Alecsandru322 a răspuns:

Da ne Facebook ul tau

Răspuns utilizator avertizat