| AleeMtf a întrebat:

Buna tuturor :*:*! Pentru cei care se pricep bine la telefoane, am si eu nevoie de un site, de unde pot instala Temple Run pe Samsung Galaxy Y in afara Android Market si de Magazin Play straight face unde imi spune "Dispozitivul dvs. nu este copatibil cu aceasta versiune" :*. Am vrut sa imi iau Temple Run Brave, unde trebui sa platesti, dar nu este chiar ca originalul si nu-mi place la fel de mult. sad Va multumesc tuturor celor care si-au facut timp si mi-au citit si mie intrebare si tuturor celor care si-au facut putin timp sa ma ajute :*. O zi frumoasa >big grin

4 răspunsuri:
| Allinn a răspuns:

Android Marketwinking acolo gasesti tot ce vrei... bineinteles daca ai internet pe telwinking Fundaa? happy

| stefioctavia a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.nu cred ca putem sa descarcam temple run pentru ca telefonul nu este compatibil cu jocul.nu cred ca avem ce face. poti sa te uiti si pe Samsung apps desi nu cred

| Insidious a răspuns:

Android Market / Google Play mai nou, merg numai daca ai Internetul activat pe telefon. Ca sa-ti iei jocuri gratis, sa le pui in calculator, iar apoi prin cablu de date pe telefon, intra pe gallery.mobile9.com. Bagi acolo modelul telefonului si iti apar toate jocurile/aplicatiile compatibile cu el. E mult mai simplu, asa procedez si eu. Cat despre Temple Run, daca ziceau aia ca nu e compatibil, e posibil chiar sa nu-ti mearga. Cauta pe site-ul ala.

| andra1211 a răspuns:

Si eu am avut Samsung...happy temple run nu exista pe Samsung pentru ca e facut de cei de la Apple pentru iphonehappy