| Kena2100005 a întrebat:

Buna, va rog sa ma ajutati, memoria la telefon era plina si m-am dus in stocare sa mut poze de pe telefon pe card si am dat toate, erau foarte multe. Cand sa ma uit dupa in galerie mi-a mai ramas doar cateva, dar ce ma intereseaza e ca unele poze pe card nu sunt au disparut, nu sunt nici in galeria, nici pe card si sunt foarte importante. Cum as putea sa le recuperez? Am dat pe aplicatia photo recovery dar nici acolo nu sunt zici ca au disparut de tot, ce pot face?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am dat pe aplicatia photo recovery dar nici acolo nu sunt zici ca au disparut de tot, ce pot face?"

icearcă asta

https://recoverit.wondershare.net/......overy.html

sau scoate cardul și pune-l intr-un pc/laptop, poate acolo...