| razvan90fsgsdfg a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Vodafone smart 3 si Samsung Galaxy Young

7 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Samsung galaxy young pentru ca arata bine, se misca repede, este din generatia high end si se misca oricum mai bine decat. Vodafone-urile sunt facute de Huawei!

| Emanuel_Coleş_1989 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

De fapt este un Alcatel, si sincer nu mi se pare mare diferenta, smart 3 este un telefon laudat pentru marimea lui si specificatiile care nu`s departe de young. E vb de 256 rami diferenta...

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Emanuel_Coleş_1989):

Aia 256 mb de ram sunt o diferenta mare, telefonul se misca mult mai bine si merg mai multe jocuri pe el! Ia Samsung-ul pentru ca stiu pe cineva care are young si merge foarte bine pentru ca mie mi l-a dat sa il configurez de cand si la cumparat si m-am jucat si eu pe el!

| D3letrix a răspuns:

Galaxy Young http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_young_s6310-5280.php

Vodafone Smart 3 http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php

Pentru design as alege Vodafone Smart 3, pentru performanta as merge pe Galaxy Young, desi nu sunt foarte departe unul de celalalt.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleHope a răspuns:

Vodafone smart 3