| Aeruleviatamea a întrebat:

Voiam să știu cam cat costa un Samsung Galaxy j5 2017 in 2017.

Răspuns Câştigător
| amzosoft2003 a răspuns:

In 2017, un Samsung Galaxy J5 2017 costa 999 ron la Emag in luna noiembrie (s-a redus de la 1.299 cat a fost inainte).
In aceeasi luna, la Flanco, era la 1.049, 99 (redus tot de la 1299).

Sursa: https://www.decodare.info

5 răspunsuri:
| SalutCeFaceti a răspuns:

Cel mai mult a costat 800 lei.

| firu a răspuns:

Nu te.as sfatui indiferent cat costa. Eu am j5 si are o memorie praf. Am instalat messenger, whatsapp, snapchat si gata s-a terminat spatiul. Am card cu toate pozele si documentele. E foarte frustant sa n.ai spatiu. Am vazut A3 cu spatiu " fara numar".

| SalutCeFaceti a răspuns (pentru firu):

A3 2017 are identic de mupt spatiu ca J5 2017: 16 GB. Probabil acea persoana stia sa isi stocheze continutul bine, folosind, de exemplu, device mentenance, din setari si nefacand 1 000 000 poze. Parerea mea.

| Moiaer a răspuns:

A6 plus, S7 edge, J6 plus 2018

| Buliga_Bogdan_1990 a răspuns:

Costa in jur de 1100 ron
Am avut dar sa stii ca nu functioneaza fiarte bine
Eu te-as sfatui sa incerci un model de iphone de la 6 in sus
Au procesoare foarte bune fata de Samsung dar acum un j5 poate costa 6 7 milioane