| Papaleontiou_Mihaela_1985 a întrebat:

Vreau sa intreb in legatura cu un Samsung 8+... de la o vreme cand vorbesc cu cineva se face negru ecranul..si face niste chestii albastre pe el, cateodata mai apare si galben ( nu se intampla chiar mereu problema asta dar se intampla). Ma puteti lamuri de ce anume face asa? Poare sa fie folia sau altceva? Multumesc

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Buna! Posibil sa aiba probleme ceva cu ecranul, daca nu a fost folia pusa bine, sau dinainte sa pui folia, l-ai scapat sau s-a lovit la display, incearca sa mergi la un service gsm de telefoane si sa le spui situatia acolo daca persista happy