| Iuliaiulia1993 a întrebat:

M-am mutat într-un bloc nou si semnalul la internet e praf. Ma refer la datele mobile. Ma gândeam sa imi schimb nr si nu stiu de la ce rețea sa imi achiziționez noua cartela. Care dintre rețele Telekom, Vodafone & Orange au acoperire mai mare, mai buna?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Noi nu avem cum ști! Întreabă de vecini!

| Zuzu1991 a răspuns:

Vodafone... intotdeauna a fost cel mai bun, dar si cel mai scump
problema la tine e insa semnalul, am intrat prin niste blocuri in marele Bucuresti si nu aveam semnal deloc, nici date nici nimic

insa e mult mai ieftin, mai stabil si mai rapid, sa iti tragi internet fix si sa iti pui wifi

| vanR4Fa a răspuns:

Cristi... citeste din nou intrebarea