| dan9393 a întrebat:

Vreau sa trimit prin sms un mesaj alaturi de o imagine de pe un iphone 4s.Dau sa trimita si imi apare ca o trimis dar cel care trebuia sa primeasca nu a primit sms-ul.Din ce cauza nu pot sa trimit sau din ce cauza cel care trebuie sa primeasca nu a primit.Ce trebuie sa fac? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

Daca nu aveti telefoane de ultima generatie amandoi lasati-o balta.Trebuie sa aveti telefoane foarte bune pentru apeluri video sau sms cu imiagini. FUNDA?