| dan9393 a întrebat:

Vreau sa trimit prin sms un mesaj alaturi de o imagine de pe un iphone 4s.Dau sa trimita si imi apare ca o trimis dar cel care trebuia sa primeasca nu a primit sms-ul.Din ce cauza nu pot sa trimit sau din ce cauza cel care trebuie sa primeasca nu a primit.Ce trebuie sa fac? Multumesc mult

1 răspuns:
| Konstantinos99 a răspuns:

Operatorul mobil al destinatarului a blocat anumite mesaje suspecte printre care si al tau. Cel ce trebuia sa primeasca trebuie sa sune la operatorul sau, sa verifice reteaua si sa lase mesajul sa aparara destinatarului. Dar suntem in 2022 poti folosi si mail ul, este securizat