| fatainvizibila21 a întrebat:

Am si eu o problema. In urma unei cazaturi puternice telefonul meu s-a izbit de asfalt si geamul camerei frontale s-a dezlipit. Bineinteles ca l-am pierdut, deci nu il mai am. Camera din spate, de asemenea, s-a zgariat foarte rau. Ce pot face? Se pot inlocui? Daca da, care ar fi pretul? Mentionez ca am un HTC Desire 626 g+. Multumesc frumos si o zi buna!

2 răspunsuri:
| Zbant_Alexandru_1999 a răspuns:

Du-l in servis si cei de acolo te vor ajuta. Nu este nevoie sa te ingrijorezi camera se poate inlocui 35-50 lei(din ce am vazut eu dar pot ajunge si mai scump) cel mult as zice 150 lei.

| fatainvizibila21 explică (pentru Zbant_Alexandru_1999):

Doar sticla de la camera trebuie inlocuita, camera este in regula big grin