| RAZVAN301995 a întrebat:

Buna ziua am si eu un Samsung star3 il am de 3 luni si de la un timp de vreme am o problema cu el atunci cand cineva ma suna se incide! ce ar putea avea?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este POSIBIL ca să se fi slăbit bateria, stă deschis în "stand by", dar în apel se închide.

Dacă NU se închide când este pus la încărcat, atunci SIGUR este din baterie şi trebuie schimbată.

Dacă se închide şi atunci când e la încărcat, atunci este din telefon şi trebuie dus la un Service.

Toate cele bune.

| RAZVAN301995 explică (pentru bursuc001):

Pai muzica merge, pot primi si mesaje pe el dar atunci cand sunt sunat se inchidesad

| bursuc001 a răspuns (pentru RAZVAN301995):

Muzica şi sms-urile NU consumă multe "resurse", în timp ce în "vorbire" sunt NECESARE mai multe "resurse" ( se consumă mai tare bateria ).

| RAZVAN301995 explică (pentru bursuc001):

Il bagai in priza si ma sunai de pe un alt telefon si tot se inchide

| bursuc001 a răspuns (pentru RAZVAN301995):

Atunci TREBUIE schimbată bateria ( 90 % ).

Eventual, du-l la un Service şi vezi ce spun ei...