| Claudiu883 a întrebat:

Buna ziua, am un iPhone 11 și dupa 3 luni de zile am ajuns la 98% sănătate, mi-am instalat programul 3uTools ca sa văd mai multe detalii despre telefon si acolo scrie ca am sănătate 100% si 90 cicluri de încărcare, oare dupa ce sa ma iau in privința sănătății?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa experienta ta cu telefonul. Software-ul doar estimeaza in functie de diferiti factori si chiar estimeaza eronat de multe ori. Daca zice ca are 10% "sanatate" dar te tine bateria toata ziua, ce faci? Il arunci?