Am un Iphone 4 codat pe Vodafone. Ce solutie ieftina pentru decodare stiti? P.S: Vreau sa imi bag o cartela de Orange in el. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Si eu am avut unul si tot asa ca tine nu stiam ce sa fac cu el, pana la urma l-am dus in piata si mi la decodat cineva de acolo i-am dat 25 de lei pentru decodare si sunt multumit de el, specific sunt din Timisoara.

2 răspunsuri:
| m2704 a răspuns:

Sa gasesti pe cineva sa ti-l decodeze, la un pret cat ai mic.Incearca sa gasesti pe cineva online din zona ta nu la un magazin specializat ca o sa te taxeze mult.

| JENIFER123 a răspuns:

PAIiti cumperi cartela de orage si te duci la banca si anunti ca nu mai esti in Vodafone si gata!