| ViorelTeleanu a întrebat:

Bună ziua, am un telefon Allview nu știu exact ce marca dar în timp ce stăteam pe el sa închis brusc și acum nu merge. Și nu merge sa scot bateria

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Marca este Allwiev nu stii ce model asta este cu totul altceva.

Bula
| Bula a răspuns:

1. Prima data pune-l la incarcat. La apasarea scurta a butonului de pornire-oprire va indica incarcarea.
2. Bateria se scoate usor, indepartand intai capacul spate. Este un mic orificiu la partea de jos de unde se deschide (in mijloc sau la un colt)
3. Poti gasi modul exact pentru scoaterea bateriei in cartea de utilizare a telefonului
4. Daca nu te descurci nicicum, atunci apeleaza la tinerii mai priceputi, eventual la service.

| Elena9328 a răspuns:

Baga l la încărcat, vezi dacă se aprinde. Asa am pățit și eu

| Kyttynna a răspuns:

Solutia e sa- l duci la service. Probabil bateria e turnata de nu o poti scoate.