| bteodora79 a întrebat:

Am un telefon Lenovo A 5000 si nu stiu cum pot bloca agenda telefonului astfel încît să nu pot suna pe nimeni din agenda.
Am un băiețel si de cite ori îi dau telefonul să asculte muzică pe Youtube, apelează numere din agenda si deranjează oamenii.
Am fost cu telefonul la cei de la Rds ( de la ei l-am luat) ca să-mi arate cum se poate bloca agenda si mi-au spus că nu se poate face nimic, eventual să-l pun pe "mod avion".
Îmi poate spune cineva dacă se poate bloca agenda din meniul telefonului?
Va mulțumesc.

1 răspuns:
| NevastuicAaA a răspuns:

Din meniul telefonului nu se poate, dar exista numeroase aplicatii. Recomand CM Security(AppLock si Antivirus)