| WholeWorldTeam a întrebat:

Salutare. happy

Acum 2-3 luni am cumpărat un Nokia Lumia 520 de la cineva.
Telefonul funcționează impecabil, singura problemă fiind că persoana în cauză și-a lăsat agenda telefonului cu vreo 300 de numere (dacă nu mă înșel).din păcate am pierdut numărul de telefon al acestei persoane de la care am luat telefonul iar din meniul acestuia nu găsesc opțiunea să selectez toată agendsa și să o șterg, doar pe rând se poate iar eu cum stau prost cu răbadrea nu pot șterge atâta hram de numere pe rând. Poate nu știu eu dar ce se poate face? undeva trebuie să existe acea opțiune de șters toate.Dacă telefoanele mai nașpete au acea opțiune un Lumia de ce nu ar avea? Chiar am dat o resetare din fabrică a telefonului întreg și nimic. Oeratorii de telefonie nici ei nu au habar.Ce să fac?

2 răspunsuri:
| Lynnfield a răspuns:

După cate se vede tu stai prost nu doar cu răbdarea, stai prost în general!

| WholeWorldTeam explică (pentru Lynnfield):

Dacă nu ai un răspuns
întrebării mele nu te băga în seamă.