| jorje92 a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca am telefonul in garantie, imi pot schimba incarcatorul sau castile?

Răspuns Câştigător
| AwesoMeDuDe a răspuns:

Da poti sa le schimbi, dar doar daca nu le-ai stricat tu
Funda? =)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti schimba dar trebuie sa platesti. Garantia acopera doar defectele de fabricatie.

| antimulte a răspuns:

Daca nu s-au stricat din cauza ta, in sensul ca l-ai rupt firele, sau le-ai spart, da... sunt acoperite de garantie, altfel nu.

| jorje92 explică (pentru antimulte):

Ascultam muzica la casti si deodata sa intrerupt casca stanga, iar incarcatorul incarca foarte greu

| SofiaAndreea a răspuns:

Nu cred ca se poate, daca il ai in garantie poti doar sa ti-l repari daca ti s-a stricat ceva.