| xt9000 a întrebat:

ce parere aveti de Lenovo ca firma de telefoane? Ma refer mai exact la modelul P70.Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| Cyclades a răspuns:

Chiar daca e facut in China este unul dintre cele mai bune telefoane ca raport calitate/pret. Bate de departe telefoane cu mari pretentii.

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Nu sunt de acord intru totul cu Cyclades, Lenovo face telefoane bune si mai de calitate in comparatie cu alte firme chinezesti Xiaomi, ZTE, Gionee, etc, insa modelul P70 nu e chiar un competitor asa puternic pentru telefoanele de top e un telefon ce se plaseaza intre low-end si mid range, adica nu e slab dar nici nu te lasa cu gura cascata. E bun pentru cineva care nu are pretentii exagerate.