| Bianca1203 a întrebat:

daca schimb placa de baza la telefon risc sa pierd tot ce am pe telefon? De la aplicații la mesaje și poze?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Aplicațiile - mai mult ca sigur. Mesajele, la fel. Pozele - doar dacă nu le ai salvate pe un card de memorie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai. da, asta daca nu iti schimba si memoria. Dar ce rost are sa schimbi placa de baza a unui telefon? Efectiv schimbi tot telefonul. Mai bine cumpara altul.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca pierzi si toate datele pentru ca pe placa de baza se afla modulul de stocare.