| BestCousinsEver a întrebat:

De câteva ore aplicatia mea antivirus dă eroare de fiecare dată ce întru în ea,în bara de notificări era semnul aplicatiei,dar a dispărut,după ce am reaprins telefonul meu azi dimineata, imi da numai mesaje pe ecran cu "360 Security s-a oprit", Ce să fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Xaya a răspuns:

Depinde si ce telefon ai. Poti incerca pentru inceput sa stergi toate datele aplicatiei sau sa o reinstalezi (luand la cunostinta a tot ce ai in antivirusul ala dispare) sau daca asta nu merge si face la fel sa iti resetezi telefonul, dar asta dupa ce te-ai asigurat ca toate datele care conteaza au fost salvate undeva. Este sanatos sa iti mai resetezi dispozitivul din 3 in 3 luni, mai ales daca il folosesti des si instalezi multe pe el ca mine. Memeoria i se umple cu fisiere mai greu de sters si incetineste. (memorii ale aplicatiilor, ramasite, etc)