| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Azi dimineata la ora 5:39 am primit un mesaj pe numar, l-am citit din bara de notificari fara sa-l accesez si aparea ca mesaj normal.
Nu l-am sters din bara de notificari, m-am culcat la loc si m-am trezit cand mi-a sunat alarma la 6 50 si mesajul era tot acolo in bara de notificari, doar ca nu mai aparea ca si mesaj normal, aparea cu semnul exclamarii pe culoarea rosu si clasat ca si spam.
Nu inteleg de ce dupa aceea cand am intrat la activitatile telefonului, la aplicatia messages apareau doua notificari. Una intre 5-6 si una intre 6-7, dar era acelasi mesaj si n-am primit nimic altceva.
Daca poate sa ma lamureasca cineva va rog?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca era sms nu avea cum sa apara ca spam.

| dani297 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu era sms, era un numar din ala de iti da mesaj si scrie un link daca vrei sa faci credit

| dani297 a răspuns (pentru darrio2007):

Si cand l-am vazut prima data la 5 39 cand l am primit, nu era clasat ca spam, era sms normal. Dupa, la 6 50 cand mi-a sunat alarma si am intrat, imi aparea in bara de notificari sus ca este spam si nu mai aparea ca sms simplu