| Anonim4024 a întrebat:

Bună Ziua. De curând m-am decis și aș vrea să îmi cumpăr un nou telefon, dar nu mă pot decide între Poco f3 sau Realme GT. Eu le vreau pentru gaming și pentru un canal de Youtube, bazat tot pe gaming. Nu îl vreau pentru jocuri wow, jocuri modeste ex: ff, pubg etc. Pe care să îl aleg?

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

"m-am decis", "dar nu ma pot decide", dude wtf?

| Anonim4024 explică (pentru Lukasssz):

Of of, unde ați făcut română? Cu doamna de servici? Broo eu am zis "M-am decis să îmi cumpăr un telefon" și am mai spus că nu mă pot decide între. asa și asa, citește mai atent

Răspuns utilizator avertizat