| Mihail01Johan a întrebat:

Buna ziua, exista vreo metoda in care as putea să șterg toate datele sau conturile de pe unele aplicații din telefon cu numărul respectiv sau să șterg toate aplicațiile Facebook, Instagram... Etc. și să fie vreo speranță în care sa nu mai existe niciodată fostele conturi făcute de pe telefon sau după modelul de fabricație a telefonului, va mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia tine de fiecare site. Trebuie sa faci cerere sa ti se stearga datele

| Mihail01Johan explică (pentru anonim_4396):

Pai și bun și cum fac de exemplu sa mi se șteargă de tot sau cum as putea sa procedes

| healerdx7 a răspuns:

Da, daca o sa dai revenirea la setarile din fabrica o sa iti stearga tot.