| Chindris_Octavian_1990 a întrebat:

Bună ziua... Mi-am cumpărat acu câteva zile un Xperia Z1... Sunt mylultumit de el cu excepția unui singur lucru. Îmi aranjez meniul, setările și desktopul după placul meu... Iar când îl pun la încărcat, își da automat un minirestart și revine la setările din fabrica.
Dacă aveți vreo idee sau CV de ce as plutea sa fac, va rog sa ma ajutați. Dau funda
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Gabriel_Yannis_1996 a răspuns:

Dai reset din pc cel mai bine

| Chindris_Octavian_1990 explică (pentru Gabriel_Yannis_1996):

Ai vreo idee cum as putea face asta, neavand vreun program sau ceva! Cunosti ceva programe pentru Sony?