| 2011alexutza a întrebat:

Bună ziua TPU
Am un Samsung J7 (2016) cumpărat pe Amazon, sosit în 4 ian. L-am deschis fără să ii pun cartela si am sărit peste pasii de instalare sim. Când i-am pus cartela am vrut să il aduc la setarile de fabrică dar nu se reseteaza. De cand am vrut sa il resetez tot timpul îmi arată ca a găsit o,, amenințare ". Va rog sa mă ajutati sa il aduc la setarile de fabrică.
Vă mulțumesc.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde in ce faza (din ce motiv) iti arata- si cum suna acel mesaj.
Du-l la un service sa te ajute.