| Astaroth36 a întrebat:

Bună ziua TPU! happy
Am și eu o întrebare:
Cum îmi pot schimba numele dispozitivului Android adică mă refer când mă conectez la o rețea "WIFI" la cel care m-am conectat i-a apare numele dispozitivului meu de exemplu: android_e4v5r7c1d
Cum aș putea schimba numele din android_e4v5r7c1d în exemplu Cosmin?

Acord fundă. happy

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Atunci nu ai cum... asa ramane.

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Pai n-ai cum sa-ti schimbi numele... acum depinde ce telefon ai! Eu nu pot sa-mi schimb numele cand ma connectez la un Wi-Fi (am Sony xperia miro)

| Astaroth36 explică (pentru dge18):

Pai eu am Samsung Galaxy Young GT-S6310.

| Astaroth36 explică (pentru dge18):

Ok mersi mult pentru ajutor.

| dge18 a răspuns (pentru Astaroth36):

Atunci nu ai cum... asa ramane.