| francisss a întrebat:

Heyy, am o cartela Orange prepay cu optiune de 6 euro. Sunt sigura ca am net pe ea si pot suna si da mesaje, insa nu imi merg datele mobile, avand in vedere ca acum ceva timp imi mergeau perfect. Am incercat sa imi pun setarile APN manual, dar nu a mers. Mi-am restartat telefonul de mii de ori, dar tot nu merge. Ajutor sad

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suna la 333 sau intra in my Orange si vezi cat trafic ai. Daca ai trafic, mergi la un Orange Shop si te rezolva.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.orange.ro/setari-telefoane/#/ vezi setari automate, daca nu merge asa, atunci n-ai mb