| Cristina_Ionela_1986 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am un telefon Allview p6 energy si l-am scapat in apa, l-am dus le service si mi-a spus ca nu are ce sa ii faca... vreau sa spun ca telefonul functioneaza dar nu imi incarca bateria! Telefonul arata ca incarca dar bateria nu primeste curent.se descarca cu incarcatorul in priza.ce pot sa fac? bateria am luat-o noua dupa ce am adus telefonul de la service

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aruncă l nu se mai poate repara ti au zis si ăia de la garantie.