| xK1nD3rX a întrebat:

Buna ziua TPU. Am un telefon Orange Nivo si va rog frumos sa ma ajutati si sa imi spuneti daca are Radio sau de unde il pot lua gratis dupa Magazin Play.

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca are radio, tu nu vezi prin meniu undeva unde scrie radio sau radio fm?

| xK1nD3rX explică (pentru AlexElektro1987):

Nu este. si ca sa stii nici aplicatia fisierele mele nu este preinstalata si folosesc ES File Explorer. daca nu stii nu raspunde.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru xK1nD3rX):

Stiu foarte bine ce spun iar daca telefonul tau nu are asa ceva nu e vina mea.