| RazvanGRS a întrebat:

Buna ziua TPU de curand am inceput sa primesc apeluri cu numar necunoscut, sunt foarte enervanti de obicei tac din gura sau te injura, am un Vodafone smart 3 cum as putea face sa blochez numerele necunoscute pe el vreau detalii si daca se poate si un tutorial video sau text in romana, sau daca stiti voi va rog ajutati-ma va rog mult de tot! !

Răspuns Câştigător
| NoName05291 a răspuns:

Exista o aplicatie numita calls blocker pe magazin play

| RazvanGRS explică (pentru NoName05291):

Frate aia am incercat sa o iau si nu merge.Ai putea sa imi dai skype-ul tau sa ma ajuti?

1 răspuns: