| CasaFostar a întrebat:

Buna ziua TPU, Lg G3 S este un telefon acceptabil bun din punc de vedere tehnic?
P.S Daca il/ati aveti sam spuneti cum merge pe internet, cum functioneaza
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| DANYEL001 a răspuns:

U am telefonul asta nu ti-am spus din ce am auzit celalalt comentariu nu este adevarat(nu ca as vrea eu fanda laughing)))

3 răspunsuri:
| IonutH98 a răspuns:

Pai singurul minus pe care il are e rezolutia mica (in pixeli) viteza 4G care am auzit ca are probleme si nu merge si androidul 4.4.2 (KitKat) care are niste probleme (nu iti merg jocuri/aplicatii si altele, pe scurt iti da crash) Sper ca te-am ajutat, bafta! happy

| DANYEL001 a răspuns:

Se misca foarte bine se vad filmele foarte bine se aude foarte bine.zi-mi ce ma vrei sa stii. funda te roglaughing)))

| OnuOnulică a răspuns:

Pe internet merge bine dar şi pe jocuri. E un telefon foarte bun, e varianta mai mică a lui G3. Are specificatii destul de bune şi un preţ bun. Eu ţi-l recomand.