| DreamerBoy a întrebat:

TPU.Peste doua sau trei luni intentionez sa-mi achizitionez un telefon nou, si m-am gandit la Samsung Galaxy J5(2016).As dori sa va intreb daca acest telefon merita achizitionat.Cel mai bun si detaliat raspuns va fi premiat cu o funda.Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Recomand mai degraba Huawey P9 Lite. L-am achizitionat acum cateva luni, sunt multumit de el, nu mi-a facut nici o problema si m-am uitat la comparatii intre cele 2 si mai in toate a aratat ca P9 Lite este mai bun.

| Samariteanul a răspuns:

Da,merita deoarece are o capacitate destul de mare a bateriei si este dual SIM.Memoria este de 16 GB, asta insemnand ca nu vei mai avea nevoie de card de memorie(depinde daca vrei mai multa).De asemenea este capabil de o mare viteza, de 4G.Eu cred ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu acest mesaj de pe un Samsung Galaxy j5 (2016).
Sunt complet multumit de el
Dupa 7 luni de utilizare in care l-am aruncat, mi-a cazut din buzunar si inca mai e functional.
Singurele defecte pe care le-am descoperit sunt :
1.Are putin lag cand il deschizi.
2. Daca scrii repede ramane in urma.
Desigur la inceput nu avea acele defecte.
Isi merita bani.

| whyntt a răspuns:

Detin un j5(2016),calitate pret este destul de ok, dar are multe defecte:se zgarie repede (pe capac, pe ecran). Piciorusele capacului se rup repede, daca umbli des la baterie/cartela asta va fi o problema.Dar cea mai are e temperatura, daca afara sunt peste 40 de grade si telefonul este prea mult timp efectiv numai poti pune mana pe el, dar in ansamblu isi merita bani, si cateva chestii pro:baterie buna, camera spate cu un focus foarte ok

| Vanesa0209 a răspuns:

Și eu am Samsung Galaxy S5 2016e foarte bun. cera face poze excelente are mult spațiu de stocare iar aspectul sau nu lasa de dorit. spatele mat îmi place.recomand acest telefon!