| DumbWaysToSmile a întrebat:

Buna ziua TPU! Stiti cumva cum pot vedea numarul de apeluri efectuate catre un anumit contact? Exista o aplicatie, un program, etc.?
Astept un raspuns util si rapid. Multumiri anticipate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu spui ce telefon ai e greu de ghicit.

| DumbWaysToSmile explică (pentru darrio2007):

Am un Samsung Galaxy S4.

| Sasha30 a răspuns:

Nu exista vreo aplicatie pentru asta. Nu ai cum sa vezi apelurile unui anumit contact, ci a toate contactelor. Sper sa nu ma insel, dar asa stiu eu. In locul tau m-as uita la toate apelurile efectuate si le-as vedea si pe cele care ma intereseaza.

| DumbWaysToSmile explică (pentru Sasha30):

Multumesc mult. Am sa tin cont de raspunsul tau. Insa, pe mine nu ma intereseaza sa vad un anumit numarul de apeluri. Pe mine ma intereseaza sa vad ca nu am apelat un anumit contact niciodata.

| Sasha30 a răspuns:

Pai depinde, la anumite telefoane daca apesi pe contact, apar apelurile cu persoana respectiva. Depinde de telefon