| MihaelaMunteanu a întrebat:

Buna ziua TPU! Va rog sa ma ajutati cu situatie. Acum 6 zile am platit factura la Vodafone, iar astazi iar mi s-au restrictionat apelurile!
Cand vreau sa dau de operator nu imi raspunde decat robotul Andreea si nu pot face nimic! O alta cale sa dau de un operator, se poate? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Sau poti sa incerci pe myvodafone pe chat-ul lor... raspund destul de rapid.

1 răspuns:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Incearca sa ii contactezi pe Facebook-ul lor oficial si explica-le problema