| Msergiu a întrebat:

Buna ziua tuturor.Recent am primit si eu un Nokia e63 si pot sa spun ca imi place foarte mult insa are o problema, nu merge youtube-ul.Intru in aplicatie caut un video dau sa il vizionez iar mai apoi imi apare flash player-ul si o eroare : Nu se poate conecta.As vrea sa ma ajutati daca ati intampinat in trecut aceasta problema si ati rezolvat-o insa as vrea un raspun mot-a-mot.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Nokia la youtube setari manuale setari> configurare>set config personale>(apesi pe liniuta din stanga) adaugare> flux continuu> nume> broadband>ok> iar lini a aia > activati. funda?

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Deci a mers?

| Stefan_Smily_1992 a răspuns:

Incearca sa faci setarile wap de la reteaua ca esti.