| Allyieee a întrebat:

Bunaaa!
Ce telefon imi recomandati? As vrea sa aiba ecranul peste 4 inchi, sa aiba o camera foto bunicica, iar bateria sa fie ok. Nu spun ca m-ar deranja sa il incarc in fiecare seara, dar sa nu fie una care tine abia jumatate de zi. Si sa aiba memoria RAM de macar 1GB.
Sa nu depaseasca cu mult 10 milioane, si fara Samsung, iphone sau telefoane la mana a doua.
Mersii :*

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Buna Alina, eu iti recomand acest Samsung Galaxy S II plus, http://www.emag.ro/......XRDNBBBM/, este tot ce iti doresti, un ecran mare, 1gb ram, un telefon foarte performant si rafinat :)

| Allyieee explică (pentru Jipa95):

Scuze, dar am specificat ca nu vreau Samsung.

| faranume12333232 a răspuns:

A aparut acum un telefon la Vodafone poti intra pe www.vodafone.ro si vezi acolo