| darkorbit_8854 a întrebat:

Ca tot am posibilitatea de a-mi cumpara un telefon nou, ma tot cert cu prietenii in legatura cu ce telefon sa-mi cumpar intre Samsung Galaxy S9+ sau Iphone8+. Lasati-mi si mie parerile voastre in legatura cu cele doua telefoane si care ar merita sa fie cumparat. :')

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic Samsung. http://bit.ly/2nzrfaa

| Bizon95 a răspuns:

Note 10+... daca tot iti permiti
si POTI SA FACI PIPI pe iPhone, NICI IN ZIUA DE AZI nu te lasa sa te uiti la HD pe 4g, CU ALTE CUVINTE ESTI PREA MIC CA SA IEI ASEMENEA DECIZII (cum imi consum banda de 4g)... angry

| Ineys a răspuns:

S9+. Da la banii aia as mai pune 100-200 de lei si as lua S10 direct. Poate mai astepti pana de Black Friday ca nu mai e mult si-l iei si mai ieftin.

| KaanNoah a răspuns:

Iphone 8 plus. Ambele merge foarte bhine la început. După o perioadă, samsungul incepe oarecum sa nu mai funcționeze impecabil ca la început. Asta e o dezamăgire. La iphone nu o sa vezi niciodată sa meargă prost sau sa blocheze pe vreo aplicatie. Oricate aplicatii vei avea, ihponeul nu se va bloca niciodată si va rula impecabil.