| PkMc a întrebat:

Cam cat ar costa reparatia la un Samsung Galaxy Note 1 pentru a lipi la loc intrarea unde bagi cablul de la incarcator ( Gaura aceia unde bagi cablul USB pentru a incarca telefonul). Varul meu s-a pus pe telefon cand era la incarcat si s-a deslipit de pe circuit acea parte unde intra cablul de la incarcator. Daca nu m-am facut inteles este vorba de telefon nu de incarcator.

Răspuns Câştigător
| Simion_Catalin_1994 a răspuns:

Depinde unde il repari, dar mai mult de 50 de lei nu cred ca o sa dai