| dghjhfgk a întrebat:

Când apare iPhone 5 s in Romania?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin septembrie da mai bine intreaba-te cat v-a costa laughing adauga cateva milioane la iphone 5 big grin

| KaterinaРомановский a răspuns:

Stai să se lanseze prima dată pe piață și apoi întreabă când va veni și în Ro.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

O sa apara in septembrie dar nu se prea stiu multe despre el, si o sa apara si iphone5 c o versiune ieftina. in ro o sa apara cam in 2014 ianuarire sau decembrie 2013

| ѕოiℓ a răspuns:

3 Septembrie 2013.
Desteptilor, in SUA este lansat.

| suntserios a răspuns (pentru ѕოiℓ):

Taci ba din gura, nu e lansat niciun 5S nicaieri

| dghjhfgk explică (pentru suntserios):

Ba da

| suntserios a răspuns (pentru dghjhfgk):

Sari cu dovada...

| ѕოiℓ a răspuns (pentru suntserios):

Bai sunt seriosule, du-te tu in SUA si vezi. A zis la Pro TV, la zona IT ca in SUA e lansat.

| suntserios a răspuns (pentru ѕოiℓ):

Nu e lansat nimic nicaieri, nici macar nu stii la ce te ai uitat sau nici macar nu stii despre ce vorbesti.
Nu crezi ca aparea pe site la Apple daca il lansau?

| ѕოiℓ a răspuns:

3 Septembrie 2013.
In SUA este lansat.

| Tedydragutza13 a răspuns:

Parintii mei mi-au cumparat iPhone 5 si cost a756 euro (EU LOCUIESC IN FRANTA) l-am comandat pe net laughing nu trebuie sa intarzie in Romania

| ThEsAvAnT a răspuns:

Eeee si tu acuma!