| doru1976 a întrebat:

Cand dau la Facebook la Postari Pulbice pentru ami activa urmaritorii imi scrie "Pagina solicitat nu a fost gasita."
Ce pot face pentru a ma lasa?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu activezi nimic, ca nu poti. Daca eu aleg sa nu et mai urmaresc, tu nu ai cum sa-mi schimbi decizia, ca nu ai permisii sa faci asta.
Tot ce poti face, este sa postezi "public" si sa-ti rogi prietenii sa-ti vada postarile, dar nu poti obliga pe nimenis a te urmareasca.
Eu am ales inadins sa nu urmaresc decat familia, ca m-am saturat de prieteni care posteaza balarii si ceea ce ma intereseaza nu mai pot vedea, asa ca, am ales in mod express, sa nu-i mai vad, adica sa nu-i mai urmaresc, ceea ce, banuiesc si prietenii tai au facut la fel cu tine.