| random1620 a întrebat:

Cand mi-am primit telefonul acesta a fost blocat, adica nu se putea folosi o alta cartela din alte retele, decat cea Vodafone. (eu aveam un telekom). Doamna de-acolo a folosit un cod pentru a-l debloca, ca sa mearga si pentru alte retele.
As vrea sa stiu ce s-ar intampla in cazul in care i-as da telefonului meu resetare din fabrica. S-ar bloca iar? Ar trebui sa-l duc la magazinul de la care l-am luat in cazul in care i-as da aceasta resetare? Mentionez ca telefonul e Samsung

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Telefonul va ramane deblocat, chiar daca-i vei da resetare la setarile din fabrica.