| Georgicaaa123 a întrebat:

Cand primeste J5 2017 actualizare la Oreo? Ca am vazut ca j3ul a primit de mult timp.
Funda!

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

In primul rand nu cred ca J3 a primit si in al 2-lea rand opriti-va sa mai intrebti asta! O sa rpimti cand o sa primti, nu primesc toate in aceeasi secunda, lol

| kikikikikikikikilovs a răspuns (pentru Bogdan70001):

Daca nu stii nu vorbi. j3 a primit update in toate tarile si mai are j5 si j7, si j7 deja a primit in Romania din cate stiu, sau Italia nu stiu daca m-am uitat bine, dar mai are j5 si j7 in mai multe tari

| Bogdan70001 a răspuns (pentru kikikikikikikikilovs):

Bai asta nu cred ca-ti permiti sa-mi zici tu mie sa nu mai vb daca nu stiu din moment ce tu nici flashing pe un smartphone nu sti ce este, ok?
Pe langa asta am zis "nu CRED" nu ca nu a primit, dar cred ca merge mai greu cu cititul la tine, SI PELANGA ASTA nu am zis ca J5 si J7 nu primeste Oreo, am zis ca nu primesc toate in acelasi timp, cum cred unii.Cunosc amici si cu J7 2017 care inca nu au primit actualizarea.DECI eu zic ca raspunsul meu a fost corect avand in vedere ca nu exista o zi exacta in care toate telefoanele sa primeasca actulizarea