| metzbalazs a întrebat:

Care-i diferenta intre Orange shop si Orange store.Din amandoua pot cumpara telefoane?

5 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Diferenta e numele.Desigur,in amandoua poti cumpara telefoane.

| FUCKy0u a răspuns:

Diferenta e numele.Sigur,in amandoua poti cumpara telefoane.

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Poi Orage shop e magazinul de telefoane si Orage store e magazinul de aplicatii de pe netbig grin

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Doar Orange shop cumperi telefoane. Orange store este magazinul de applicatii.

| metzbalazs explică:

Eu nu inteleg. Orange store nu este un magazin online de aplicatii, ci exista.eu nu-mi dau seama, atunci pot sa cumpar sau nu pot sa cumpar telefoane de la Orange store?