| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane? In afara de Samsung,Allview, Apple si Nokia.LG este bun?

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

Lg clar ca este un telefon bun este in top 5 nu stiu ce cauta Allview la categoria telefone bune. Pentru a nu stiu cata oara Allview este un brend chinezesc pe nume gionee piesele sunt aduse la noi si asamblate sub numele Allview.

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru Altadata):

Mstiu.Doar ca unii zic ca este bun..inca cel mai bun din Romania.Dar stiu ca nu este.Mi.am luat si eu unul de pe eMAG doar ca nu e bun de nimic, A tinut vreo 8 luni si s.a stricat.L.am reparat dar iar s-a stricat.

8 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Eu zic că Sony sunt cele mai bune, de exemplu Z3. Sunt rezistente la apă, praf, zgârieturi, au o durată lungă de viață a bateriei, bateria rezistă până la două zile, cea mai bună cameră de pe telefon de pe piață (iphone 6/6 plus folosește cameră făcută de Sony), dotări de top, design plăcut, rezistă mult.

| Altadata a răspuns:

Alte telefoane bune pe langa Samsung, appel, Nokia si LG mai este HTC, Sony, Huawei, Motorola.

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru Altadata):

Care este cel mai bun telefon Lg?

| AlexandraCamelia2002JokeHouse a răspuns (pentru Altadata):

Motorola?! big grin Pe bune!? Eu am avut un telefon Motorola si nu era bun de nimic. Cel putin asa stiu eu! happy big grin

| Altadata a răspuns:

Allview este cel mai bun brend romanesc dar din lume nu e nici in top 50

| Altadata a răspuns:

Lg g3

| Altadata a răspuns:

Eu ma refer la Motorola Nexus care nu se compara cu o Motorola la 5 milioane