| Ionut321123 a întrebat:

Care telefon ar fi mai bun? Ihunt Titan Metal P22000 Projector Pro sau Unihertz 8849 Tank 2?
Sau aveti cineva unul din modelele astea si daca sunteti multumit de el?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu am auzit de Unihertz, și nu aș cumpăra așa ceva decât dacă m-ar da banii afară din casă și aș fi dispus să testez telefoane pe banii mei.
Îți recomand Ihunt care este de ceva timp pe piața din România.

| literallythesamebruh a răspuns:

Pare că sunt exact același telefon. IHunt este doar un rebrand. Aș cumpăra Unihertz datorită numărului de recenzii pozitive de care are parte. Un astfel de telefon va fi destul de bun la o utilizare medie, mai ales pentru conținut media, eu zic că este mai mult decât suficient, însă nu te aștepta la performanțe de top în anumite scenarii, cum ar fi în jocuri. În rest, cred că este capabil să facă orice. Totuși, ia în calcul faptul că în ciuda prețului probabil telefonul nu va primi actualizări software, iar bateria aia mare se poate descărca mult mai repede decât te aștepți dacă îl suprasoliciți sau îi dai sarcini mari, cum ar fi proiectorul integrat.