| Violetuta a întrebat:

Care telefon e m-ai bun Allview A5 smiley sau Samsung galaxi trend lite s7390

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

Mai bine iti iei un Allview a5 smiley pentru ca are: camera pe fata, blit si merge ori ce aplictie (cum ar fi subway surfes e super), iar Samsung galaxy trend lite nu are toate astea.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Allview A5 Smiley cu siguranta!

| Transformice1 a răspuns:

Samsung galaxi trend lite s7390 e mult mai bun crede-ma Allview A5 nu il tii 2 ani, iar Samsung-u l-am avut si merge extrem de bine cu bateria aia e ce e dar merge f bine

| Cadillac a răspuns:

Allview este cu mult peste acel Samsung la specificatii. Iti recomand Allview acela.

| Violetuta explică:

Pentru jocuri muzica si poze care e m-ai bun

| CorinaMICA a răspuns:

ALLview a5 smiley este mai bun

| xXLexusXx a răspuns:

De ce pui intrebarea cand poti cauta un site si poti sa le compari. Dupa paerea mea Allview A5 Smiley este mai bun.